Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

Kalite Odaklı, Optimum Verimlilik ve Karlılık Sunan Müşteri.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerYatay Kauçuk Enjeksiyon Makinesi

Siemens Programlı 500 Ton Titreşim Önleyici Kauçuk Tampon Enjeksiyon Makinesi Hidrolik

Sertifika
Çin Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
İstikrarlı ve güvenilir makineler, profesyonel ve derhal hizmetler.

—— Rohit Gupta

İyi kurulmuş fabrika, sıkı kalite kontrol sistemi

—— Rüstem

profesyonel silikon kauçuk enjeksiyon makinesi üreticisi

—— Eddie Adirty

Hızlı ve profesyonel servisler, müşteriyi makine ile endişelendiriyor

—— Müh. Reyad Elkashef

Makine kararlı üretim bir makinenin en üst noktasıdır, Juchuan makineleri bunu yapar.

—— Abbasi

Juchuan Machinery, Çin'de güvenilir bir makine tedarikçisi

—— Umesh Gupta

Duarable Makinesi, Kolay Bakım, Profesyonel Hizmetler

—— Halid

Hassas Enjeksiyon Makinesi, Yüksek Kaliteli Kauçuk Parçalara Yardımcı Olur, Biz Isreal'deniz

—— Amnon Hacham

Daha Sonra 23 Yıl Geçmişi ile Profesyonel Silikon Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Tedarikçisi.

—— Refaat Farouk

bağımsız Ar-Ge yeteneği, OEM herhangi bir özel ihtiyaçları için.

—— Tshepo Sentsho

güvenilir makine kalitesi, profesyonel servis ekibi.

—— Mateusz Kamionka

Büyük Ölçekli İşletme, Uzun Geçmiş, Profesyonel Hidrolik Makine Üreticisi.

—— Raheel

Makinelerini kullanıyorum, sonra kaliteli olduğunu biliyorum.

—— Mehmet Ormancı

Maszyna charakteryzuje się niezawodną jakością, długotrwałą stabilną pracą, niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością oraz prostą obsługą.

—— Mateusz Kamionka

Ben sohbet şimdi

Siemens Programlı 500 Ton Titreşim Önleyici Kauçuk Tampon Enjeksiyon Makinesi Hidrolik

500 Ton Anti - Vibration Rubber Pad Injection Machine Hydraulic With Siemens Program
500 Ton Anti - Vibration Rubber Pad Injection Machine Hydraulic With Siemens Program 500 Ton Anti - Vibration Rubber Pad Injection Machine Hydraulic With Siemens Program 500 Ton Anti - Vibration Rubber Pad Injection Machine Hydraulic With Siemens Program 500 Ton Anti - Vibration Rubber Pad Injection Machine Hydraulic With Siemens Program

Büyük resim :  Siemens Programlı 500 Ton Titreşim Önleyici Kauçuk Tampon Enjeksiyon Makinesi Hidrolik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong Çin
Marka adı: JC
Sertifika: ISO9001; SGS
Model numarası: JC-400HI-FL

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: USD 28850-40000per set
Ambalaj bilgileri: Shrink Film Ambalajları
Teslim süresi: 45-50 gün
Yetenek temini: Yılda 500 adet
Detaylı ürün tanımı
Kelepçe Gücü: 400 ton Enjeksiyon hacmi: 10000CC
Enjeksiyon basıncı: 2000kgf / metrekare Isı Plakası Boyutu: L700xW700mm
Dalgıç İnme: 500mm İsıtma Plakaları Mesafe: 600mm
Bağlantı Çubuğu Mesafesi: 820 * 395mm Maksimum Çalışma Basıncı: 20Mpa
Makina ağırlığı: 11.5 Ton Makine Ölçüsü: 5160x2150x3260mm
Vurgulamak:

automatic rubber moulding machine

,

rubber transfer moulding machine

SIEMENS Programı ile 500 Ton Anti-Titreşim Lastik Pedi Enjeksiyon Makinesi Hidrolik

 

Otomotiv Kauçuk Ürünleri Uygulamaları:

Günümüzde otomotiv kauçuk ürünlerinin otomobillerdeki rolü

 

(1) Otomobil lastikleri

The tire is one of the important parts of the car. Lastik, otomobilin önemli parçalarından biridir. It directly contacts the road surface and works with the car suspension to alleviate the impact of the car when it is running, to ensure that the car has a good ride comfort and smooth ride; Doğrudan yol yüzeyine temas eder ve otomobilin iyi bir sürüş konforuna ve yumuşak bir sürüşe sahip olmasını sağlamak için çalışırken otomobilin etkisini hafifletmek için araba süspansiyonu ile çalışır; to ensure that the wheels and road have good The adhesion of the car improves the traction, braking and passability of the car; tekerleklerin ve yolun iyi olmasını sağlamak için Aracın yapışması, aracın çekişini, frenini ve pasifliğini artırır; under the weight of the car, the important role played by the tire on the car is getting more and more attention. otomobilin ağırlığı altında, lastiğin otomobil üzerinde oynadığı önemli rol gittikçe daha fazla ilgi görüyor.

 

At present, the main component of most automobile tire materials is natural rubber or synthetic rubber. Şu anda, çoğu otomobil lastiği malzemesinin ana bileşeni doğal kauçuk veya sentetik kauçuktur. The comprehensive performance of natural rubber is better than that of synthetic rubber, so natural rubber is often used for high-level tires. Doğal kauçuğun kapsamlı performansı sentetik kauçuğa göre daha iyidir, bu nedenle doğal kauçuk genellikle üst düzey lastikler için kullanılır. In order for rubber to have the properties required for making tires, it is necessary to infiltrate various chemical materials, ie chemical additives, into the rubber. Kauçuğun lastik yapmak için gerekli özelliklere sahip olması için kauçuğa çeşitli kimyasal maddelerin, yani kimyasal katkı maddelerinin sızması gerekir. One of the very important additives added is carbon black, because of the adsorption of carbon, the adhesion of carbon particles to rubber molecules is very good, making the rubber enhance the hardness, strength and wear resistance. Eklenen çok önemli katkı maddelerinden biri karbon karasıdır, çünkü karbonun adsorpsiyonu nedeniyle karbon partiküllerinin kauçuk moleküllerine yapışması çok iyidir, kauçuğun sertliği, mukavemeti ve aşınma direncini arttırır. Because carbon black and rubber are basically equal, the main material of the car tire is actually a composite material of rubber and carbon black. Karbon siyahı ve kauçuk temel olarak eşit olduğundan, otomobil lastiğinin ana malzemesi aslında kauçuk ve karbon siyahının kompozit bir malzemesidir.

 

(2) Mühürlü ürünler

A modern car has more than 240 sealing accessories. Modern bir otomobil 240'dan fazla sızdırmazlık aksesuarına sahiptir. Although these rubber accessories are small, they have a great effect Bu kauçuk aksesuarlar küçük olmasına rağmen, büyük bir etkiye sahiptirler

 

Dekoratif fonksiyonlarına ek olarak, farklı sızdırmazlık şeritleri ve araba sızdırmazlık şeritlerinin işlevleri, sürüş sırasında alınan kir ve gürültüyü etkili bir şekilde engelleyebilir, toz geçirmez, yağmur geçirmez ve ses yalıtımında rol oynayabilir. bir araba Sürüş sırasında titreşime ve bükülmeye maruz kaldığında, sızdırmazlık şeridi ayrıca araca daha iyi temizlik ve konfor sağlayan bir tampon ve şok emilimi olarak da işlev görebilir.

 

B. Yağ keçesi, esas olarak dönen şaft veya pistonlu şaft sisteminin sızdırmazlığı için kullanılır, daha yüksek hız, iyi kendinden sızdırmazlık, uzun servis ömrü kullanabilir, yüksek teknoloji ürünü hassas kauçuk parçalardır.

 

Otomobil fren sisteminde kullanılan fren hidroliği olan fren kabı, basıncı ileten ve farklı otomobil hidrolik fren sistemlerinde frenleme etkisi gerçekleştiren sıvıdır.

 

D. Dust cover. D. Toz kapağı. Although the dust cover is simple, it also requires heat resistance, cold resistance, oil resistance, fatigue resistance, ozone aging resistance and good tensile properties. Toz kapağı basit olmasına rağmen, ısı direnci, soğuk direnci, yağ direnci, yorgunluk direnci, ozon yaşlanma direnci ve iyi gerilme özellikleri gerektirir.

 

E. Fren filmi Otomobil fren sistemindeki basıncı iletme rolü oynayan fren hava odasının diyaframıdır.

 

F. O-ring. F. O-ring. The rubber sealing O-ring used in automobiles has the same function as the sealing O-ring used in other mechanical equipment. Otomobillerde kullanılan kauçuk sızdırmazlık O-ringi, diğer mekanik ekipmanlarda kullanılan sızdırmazlık O-ringi ile aynı işleve sahiptir. Prevent leakage and intrusion of external environmental media and dust. Harici ortam ve toz sızıntısını ve izinsiz girişleri önleyin. Mainly used for rotating shaft or reciprocating shaft system. Genellikle dönen mil veya pistonlu mil sistemi için kullanılır. O-rings for automobiles are installed on engines, gear boxes, car spindles or in hydraulic and pneumatic drive trains to prevent leakage of lubricating oil, hydraulic oil and other liquids, and ensure the normal operation of each component system. Otomobiller için O-ringler, yağlama yağı, hidrolik yağı ve diğer sıvıların sızmasını önlemek ve her bir bileşen sisteminin normal çalışmasını sağlamak için motorlara, dişli kutularına, araba millerine veya hidrolik ve pnömatik tahrik trenlerine monte edilir.

 

(3) Şok emici blok

Damping blocks are mainly used on automobile engines, chassis and other components to prevent and reduce vibration and noise during automobile driving. Sönümleme blokları çoğunlukla otomobil motorları, şasi ve diğer bileşenlerde otomobil sürüşü sırasında titreşimi ve gürültüyü önlemek ve azaltmak için kullanılır. Compared with other vibration-damping products, rubber vibration-damping products have the following advantages: Diğer titreşim sönümleme ürünleri ile karşılaştırıldığında, kauçuk titreşim sönümleme ürünlerinin aşağıdaki avantajları vardır:

 

① Biçim özgürlüğü;

 

X X, Y, Z yönünde dönebilir ve altı yönde yay işlevine sahiptir:

 

DampOrta sönümleme performansına sahiptir ve düşük frekanstan yüksek frekansa kadar kullanılabilir;

 

④ Aynı zamanda titreşim azaltma, tamponlama ve ses yalıtımı;

 

⑤ Darbe sertliği dinamik sertlikten daha büyüktür ve dinamik sertlik statik sertlikten daha büyüktür, bu da darbe deformasyonunu ve dinamik deformasyonu azaltmak için faydalıdır.

 

(4) Bant ürünleri

Adhesive tape products are mainly used to transmit torque power and speed in automobiles, and transmit power from power source engines to systems and places that require power. Yapışkan bant ürünleri esas olarak otomobillerde tork gücü ve hız iletmek ve güç kaynağı motorlarından güç gerektiren sistemlere ve yerlere güç iletmek için kullanılır. Installed in cooling fans, cooling water pumps, brake compressors, booster pumps, air conditioning systems and steering systems. Soğutma fanlarına, soğutma suyu pompalarına, fren kompresörlerine, hidrofor pompalarına, klima sistemlerine ve direksiyon sistemlerine monte edilmiştir. Car tapes are mainly V-belts. Araba bantları esas olarak V kayışlarıdır. Generally, there are three types of V belts, that is, cloth V belt, cutting V belt and multi-wedge V belt. Genel olarak, üç tip V kayışı vardır, yani kumaş V kayışı, kesme V kayışı ve çok kama V kayışı. There is no wrapping on both sides of the cutting V-belt. Kesme V kayışının her iki tarafında sargı yoktur. It has good flexibility, large friction coefficient, high stress, high linear speed, good heat dissipation and fatigue resistance, and energy saving. İyi esneklik, büyük sürtünme katsayısı, yüksek stres, yüksek doğrusal hız, iyi ısı dağılımı ve yorgunluk direnci ve enerji tasarrufu vardır. Commonly used rubber types are NBR and CR. Yaygın olarak kullanılan kauçuk türleri NBR ve CR'dir. Synchronous toothed belts are used for vehicle engine gas ignition. Senkron dişli kayışlar, araç motor gazının ateşlenmesi için kullanılır. The conditions of use are high speed, high power, and high temperature. Kullanım koşulları yüksek hız, yüksek güç ve yüksek sıcaklıktır.

 

(5) Hortum ürünleri

Hose products are used in the three major parts of the chassis, engine and body. Hortum ürünleri şasinin, motorun ve gövdenin üç ana bölümünde kullanılır. They are used for the hoses of the seven systems of oil transmission, gas transmission, driving, control, braking, cooling and heating. Yedi yağ iletim, gaz iletim, sürüş, kontrol, frenleme, soğutma ve ısıtma sisteminin hortumları için kullanılırlar. The types of hoses are fuel hose, water delivery hose, brake hose, vacuum hose, air conditioning hose, radiator hose, power steering hose and special branched hose. Hortum türleri yakıt hortumu, su dağıtım hortumu, fren hortumu, vakum hortumu, klima hortumu, radyatör hortumu, hidrolik direksiyon hortumu ve özel dallı hortumdur.

 

(6) Diğer ürünler

In addition to the above-mentioned rubber products for automobiles, other major varieties include brake films, leather bowls, and dust covers. Otomobiller için yukarıda belirtilen kauçuk ürünlerine ek olarak, diğer ana çeşitler arasında fren filmleri, deri kaseler ve toz kapakları bulunmaktadır. The future development focus should adopt fluorosilicone rubber and polyester fabric as the skeleton material for the fuel supply pressure regulator diaphragm for cars; Gelecekteki geliştirme odağı, otomobiller için yakıt besleme basınç regülatörü diyaframı için iskelet malzemesi olarak florosilikon kauçuk ve polyester kumaşı benimsemelidir; and use chlorinated polyethylene for the diaphragm. ve diyafram için klorlu polietilen kullanın. As a material for the dust cover, an important requirement is good weather resistance. Toz örtüsü için bir malzeme olarak, önemli bir şart iyi hava direncidir. Neoprene is generally used for constant velocity joints, but with the improvement of heat resistance, the application of polyolefin thermoplastic elastomers has gradually increased. Neopren genellikle sabit hız eklemleri için kullanılır, ancak ısı direncinin iyileştirilmesiyle, poliolefin termoplastik elastomerlerin uygulanması yavaş yavaş artmıştır. In Europe and the United States, polyolefin thermoplastic elastomers are used in most cars to make dust covers. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, poliolefin termoplastik elastomerler çoğu otomobilde toz kapakları yapmak için kullanılır. This type of material can meet the requirements of weather resistance, oil resistance, and heat resistance, and can also reduce the weight of cars. Bu tür malzeme hava direnci, yağ direnci ve ısı direnci gereksinimlerini karşılayabilir ve ayrıca arabaların ağırlığını azaltabilir. (The content comes from the Internet, please contact us to delete if there is any infringement) (İçerik İnternet'ten geliyor, herhangi bir ihlal varsa silmek için lütfen bizimle iletişime geçin)

Hidrolik Ekipman Özellikleri:

model birim 300HI-FL 400HI-FL 550HI-FL 600HI-FL 800HI-FL 1000HI-FL
Sıkma Gücü Ton 300 400 550 600 800 1000
Enjeksiyon Kapasitesi cc 3000 10000 10000 (12000) 6000 8000 10000
Enjeksiyon basıncı kgf / cm² 2000 2000 2000 2000 2000 2000
Tablo boyutunu çalıştır aa 700 * 700 700 * 700 * 1500 700 850 * 850 * 1000 1000 * 1200 1200
Min. Min. Mold Thickness Kalıp Kalınlığı aa 200 200 510 200 250 250
Piston vuruşu aa 400 500 700 500 500 500
Termo plakanın mesafesi aa 600 600 960 700 750 750
Bağlantı çubuğunun mesafesi aa 820 * 395 820 * 395 820 * 640 970 * 500 1240 * 590 1340 * 800
Kalıp batan tip 2RT-3RT-4RT-Üst ejektör-Alt ejektör
Max. Maks. Operating İşletme
Basınç
mpa 20 20 20 20 20 20
Motor gücü hp 15 (11kw) 15 (11kw) 30 / 7.5
(22 KW / 5.5kW)
20 (15kW) 20 (15kW) 25 (18.5 kW)
Isıtıcı Gücü kw 24 24 45 29.75 35 42
Toplam güç kw 39 39 80 48.75 54 64.5
Brüt ağırlık Ton 9.5 10.5 25 14.5 18.5 22
Boyut (L * W * H) aa * 2600 3500
* 2700
* 2600 3600
* 2700
* 2600 5200
* 3500
* 2800 3800
* 2800
* 3050 4000
* 2900
* 3250 4150
* 3200

 
Makine Referans Görüntüleri:

Siemens Programlı 500 Ton Titreşim Önleyici Kauçuk Tampon Enjeksiyon Makinesi Hidrolik 0
 
Makine videosu istiyorsanız ve makinemizin nasıl silikon kauçuk ürünler ürettiğini görüyorsanız,
lütfen bize soruşturma gönderin!

İletişim bilgileri
Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)