Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

Kalite Odaklı, Optimum Verimlilik ve Karlılık Sunan Müşteri.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerVakumlu Sıkıştırma Kalıplama Makinesi

69KW Silikon Sıkıştırma Makinesi Çift Bağımsız Kalıp İstasyonları 3000 KN Kelepçe Gücü

Sertifika
Çin Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
İstikrarlı ve güvenilir makineler, profesyonel ve derhal hizmetler.

—— Rohit Gupta

İyi kurulmuş fabrika, sıkı kalite kontrol sistemi

—— Rüstem

profesyonel silikon kauçuk enjeksiyon makinesi üreticisi

—— Eddie Adirty

Hızlı ve profesyonel servisler, müşteriyi makine ile endişelendiriyor

—— Müh. Reyad Elkashef

Makine kararlı üretim bir makinenin en üst noktasıdır, Juchuan makineleri bunu yapar.

—— Abbasi

Juchuan Machinery, Çin'de güvenilir bir makine tedarikçisi

—— Umesh Gupta

Duarable Makinesi, Kolay Bakım, Profesyonel Hizmetler

—— Halid

Hassas Enjeksiyon Makinesi, Yüksek Kaliteli Kauçuk Parçalara Yardımcı Olur, Biz Isreal'deniz

—— Amnon Hacham

Daha Sonra 23 Yıl Geçmişi ile Profesyonel Silikon Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Tedarikçisi.

—— Refaat Farouk

bağımsız Ar-Ge yeteneği, OEM herhangi bir özel ihtiyaçları için.

—— Tshepo Sentsho

güvenilir makine kalitesi, profesyonel servis ekibi.

—— Mateusz Kamionka

Büyük Ölçekli İşletme, Uzun Geçmiş, Profesyonel Hidrolik Makine Üreticisi.

—— Raheel

Makinelerini kullanıyorum, sonra kaliteli olduğunu biliyorum.

—— Mehmet Ormancı

Maszyna charakteryzuje się niezawodną jakością, długotrwałą stabilną pracą, niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością oraz prostą obsługą.

—— Mateusz Kamionka

Ben sohbet şimdi

69KW Silikon Sıkıştırma Makinesi Çift Bağımsız Kalıp İstasyonları 3000 KN Kelepçe Gücü

69KW Silicone Compression Machine Dual Independent Molding Stations 3000 KN Clamp Force
69KW Silicone Compression Machine Dual Independent Molding Stations 3000 KN Clamp Force 69KW Silicone Compression Machine Dual Independent Molding Stations 3000 KN Clamp Force 69KW Silicone Compression Machine Dual Independent Molding Stations 3000 KN Clamp Force 69KW Silicone Compression Machine Dual Independent Molding Stations 3000 KN Clamp Force

Büyük resim :  69KW Silikon Sıkıştırma Makinesi Çift Bağımsız Kalıp İstasyonları 3000 KN Kelepçe Gücü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Juchuan
Sertifika: SGS CE
Model numarası: JC-300VF

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: N/A
Teslim süresi: 45 gün
Yetenek temini: 500sets bir yıl
Detaylı ürün tanımı
: 300 Ton :
: Isıtma plaka boyutu: 300mm
Piston Strok: 300mm :
: :
: :
Vurgulamak:

rubber compression machine

,

rubber compression molding machine

Çift Bağımsız Kalıp İstasyonları 3000 KN Kelepçe Gücü Silikon Kalıplama Makinesi

 

Rusya Kauçuk Makine Pazarı Büyüyor:

  • Russia 's accession to the WTO is an inevitable choice, which not only conforms to Russia 's economic strategic interests, but also facilitates closer economic and trade cooperation between emerging economies and BRICS countries, and provides fresh impetus for the establishment of a new international economic order. Rusya'nın DTÖ'ye katılımı, yalnızca Rusya'nın ekonomik stratejik çıkarlarına uygun olmakla kalmayıp, aynı zamanda gelişmekte olan ekonomiler ve BRICS ülkeleri arasında daha yakın ekonomik ve ticari işbirliğini kolaylaştıran ve yeni bir uluslararası kuruluşun kurulması için yeni bir itici güç sağlayan kaçınılmaz bir seçimdir. ekonomik düzen. Luo Baihui analysis pointed out that after entering the WTO, Russia will gradually integrate into the global economy and the trade environment will become more stable, which will definitely bring a new round of prosperity to Sino-Russian trade. Luo Baihui analizi, DTÖ'ye girdikten sonra Rusya'nın yavaş yavaş küresel ekonomiye entegre olacağını ve ticaret ortamının daha istikrarlı hale geleceğini ve bu da Çin-Rus ticaretine kesinlikle yeni bir refah turu getireceğini belirtti. It is especially worth mentioning that the fast-growing Russian rubber and plastics machinery market has been receiving international attention. Özellikle hızla büyüyen Rus kauçuk ve plastik makine pazarının uluslararası ilgi gördüğünü belirtmek gerekir. The Russian market entering the WTO era will bring new export opportunities to Chinese rubber and plastics machinery enterprises. DTÖ dönemine giren Rusya pazarı, Çinli kauçuk ve plastik makine işletmelerine yeni ihracat fırsatları getirecek.
  • According to the WTO agreement, Russia's overall tariff level will be reduced from 10% in 2011 to 7.8%, of which the overall tariff level of agricultural products will be reduced from the current 13.2% to 10.8%, the overall tariff level of industrial manufactured products will be adjusted from 9.5% to 7.3%. DTÖ anlaşmasına göre, Rusya'nın genel tarife seviyesi 2011'de% 10'dan% 7,8'e düşürülecek ve bunun tarımsal ürünlerin genel tarife seviyesi mevcut% 13,2'den% 10,8'e düşürülecek. ürünler% 9.5 ila% 7.3 arasında ayarlanacaktır. From the date of WTO accession, Russia has an obligation to implement a new tariff system for more than 1/3 of the import and export tax items, and another 1/4 of the tax items will be adjusted in place within 3 years. DTÖ'ye katılım tarihinden itibaren, Rusya'nın ithalat ve ihracat vergisi kalemlerinin 1 / 3'ünden fazlası için yeni bir tarife sistemi uygulama yükümlülüğü vardır ve vergi kalemlerinin 1 / 4'ü 3 yıl içinde uygulanacaktır.
  • At present, the main importing countries of the Russian rubber and plastics machinery market are Germany, Italy and Ukraine, and China ranks fifth. Şu anda, Rus kauçuk ve plastik makine pazarının ana ithalatçı ülkeleri Almanya, İtalya ve Ukrayna'dır ve Çin beşinci sıradadır. With the reduction of tariffs, China's rubber and plastics machinery industry will benefit greatly from the geographical convenience and cost-effectiveness advantages of Russia's neighboring countries. Tarifelerin azalmasıyla birlikte, Çin'in kauçuk ve plastik makine endüstrisi, Rusya'nın komşu ülkelerinin coğrafi kolaylık ve maliyet etkinliği avantajlarından büyük ölçüde faydalanacak. In addition to the reduction in tariffs, Russia 's entry into the WTO will also bring long-term benefits to China 's rubber and plastics machinery industry, which is mainly reflected in the following two aspects: First, the Russian investment environment is further improved, and it is expected to attract more foreign auto and tire manufacturers to build Plant, which drives the demand for rubber and plastic machinery; Tarifelerin azaltılmasına ek olarak, Rusya'nın DTÖ'ye girmesi, Çin'in kauçuk ve plastik makine endüstrisine de uzun vadeli faydalar getirecek ve bu da esas olarak aşağıdaki iki yönden yansımaktadır: Birincisi, Rus yatırım ortamı daha fazla iyileşti ve kauçuk ve plastik makinelere olan talebi artıran Fabrika inşa etmek için daha fazla yabancı otomobil ve lastik üreticisinin çekilmesi bekleniyor; second, under the constraints of the WTO rules, the Russian customs management system will be more standardized and legal, and trade disputes are expected to be resolved more effectively, which will undoubtedly promote bilateral trade cooperation between Russia and China. ikincisi, DTÖ kurallarının kısıtlamaları altında, Rus gümrük yönetim sistemi daha standart ve yasal olacak ve ticari anlaşmazlıkların daha etkili bir şekilde çözülmesi bekleniyor, bu da şüphesiz Rusya ve Çin arasındaki ikili ticaret işbirliğini teşvik edecek. Manufacturers of rubber and plastic machinery can export their products more conveniently. Kauçuk ve plastik makine üreticileri ürünlerini daha rahat ihraç edebilirler.
  • In recent years, the Russian rubber and plastics machinery market has developed rapidly, with a scale of US $ 300 million to US $ 400 million. Son yıllarda, Rusya kauçuk ve plastik makine pazarı hızla gelişti ve 300 milyon dolar ile 400 milyon dolar arasında değişti. The future development potential is huge. Gelecekteki gelişme potansiyeli çok büyük. At present, there are more than 2,000 enterprises in Russia involved in rubber and plastic processing. Şu anda, Rusya'da kauçuk ve plastik işleme ile uğraşan 2000'den fazla işletme bulunmaktadır. 45% of the rubber and plastic machinery has a service life between 10 and 20 years, and 25% exceeds 20 years. Kauçuk ve plastik makinelerin% 45'inin 10 ila 20 yıl arasında hizmet ömrü vardır ve% 25'inin 20 yılı aşması. The equipment needs to be updated. Ekipmanın güncellenmesi gerekiyor. In addition, the demand for plastic products has great room for growth, which will inevitably increase the market demand for rubber and plastic machinery. Buna ek olarak, plastik ürünlere olan talebin büyüme için büyük bir yeri vardır ve bu da kaçınılmaz olarak kauçuk ve plastik makinelere olan pazar talebini artıracaktır. With the rapid development of the Russian food industry, the demand for plastic packaging materials has increased accordingly; Rus gıda endüstrisinin hızla gelişmesiyle, plastik ambalaj malzemelerine olan talep buna göre arttı; the demand for plastic products in the construction materials, sports goods, stationery supplies and the automotive industry has continued to increase. inşaat malzemeleri, spor malzemeleri, kırtasiye malzemeleri ve otomotiv endüstrisinde plastik ürünlere olan talep artmaya devam etmiştir.
  • In addition, China's tire exports to Russia will also usher in a new opportunity. Buna ek olarak, Çin'in Rusya'ya lastik ihracatı da yeni bir fırsat doğuracak. Russia is a big country in demand for tires, especially the demand for tires in the market has increased significantly during the process of economic revitalization. Rusya, lastiklere olan talepte büyük bir ülke, özellikle de piyasadaki lastiklere olan talep, ekonomik canlandırma sürecinde önemli ölçüde arttı. At the same time, Chinese tire exports have a strong price advantage and are more suitable for the current Russian market. Aynı zamanda, Çin lastik ihracatı güçlü bir fiyat avantajına sahiptir ve mevcut Rusya pazarı için daha uygundur. Since 2005, various Chinese cars have entered the Russian market in batches, which has also driven the attention of the Chinese tire industry to the Russian market. 2005 yılından bu yana, çeşitli Çin otomobilleri, Çin lastik endüstrisinin dikkatini Rus pazarına yönlendiren gruplar halinde Rusya pazarına girdi.
  • In the next few years, our company will, as always, provide high-quality services to new and old customers, and further achieve a more complete turnkey project to ensure that customers achieve the greatest value with minimal effort. Önümüzdeki birkaç yıl içinde firmamız, her zaman olduğu gibi, yeni ve eski müşterilere yüksek kaliteli hizmetler sunacak ve müşterilerin minimum çaba ile en büyük değere ulaşmasını sağlamak için daha eksiksiz bir anahtar teslim proje gerçekleştirecektir. , Actively participate in the research and development of advanced equipment and processes for various rubber products and thermosetting materials molding industries, listen to customers' opinions, absorb foreign advanced processes and equipment, and combine our quality level to turn Huacheng into the rubber industry and thermosetting High-end brand of material forming equipment manufacturing. , Çeşitli kauçuk ürünler ve ısıyla sertleşen malzeme kalıplama endüstrileri için gelişmiş ekipman ve süreçlerin araştırma ve geliştirilmesine aktif olarak katılın, müşterilerin fikirlerini dinleyin, yabancı gelişmiş süreçleri ve ekipmanları emin ve Huacheng'i kauçuk endüstrisine ve termoset haline getirmek için kalite seviyemizi birleştirin Yüksek kaliteli malzeme oluşturan ekipman imalatı markası. Our company sincerely invites leading experts to our company for inspection and guidance, to give our company a greater improvement. Firmamız içtenlikle firmamız daha büyük bir gelişme vermek için denetim ve rehberlik için firmamıza önde gelen uzmanları davet ediyor.

Diğer Makineler için Ana Parametreler:

model birim 200VF 250VF 300VF 400VF 500VF
Sıkma Gücü Ton 200 250 300 400 500
Üst Merdane Boyutu aa 510 * 510 600 * 600 680 * 680 800 * 800 950 * 950
Alt Merdane Boyutu aa 550 * 560 650 * 600 700 * 800 850 * 850 * 1000 1000
Piston vuruşu aa 250 250 300 350 350

Termo Mesafesi
- tabak

aa 250 250 300 350 350
Bağlantı çubuğunun mesafesi aa 640 * 310 745 * 310 785 * 380 940 * 450 1105 * 475
Kalıp batan tip 2RT-3RT-4RT-Track

Maksimum Çalışma
Basınç

mpa 20 20 20 20 20
Motor gücü hp 10 x 2 10 x 2 10 x 2 15 * 2 15

Elektrikli ısıtma
Güç

kw 13.5 * 2 15.3 * 2 24 * 2 26.4 * 2 36

Vakum pompası
Güç

kw 3 3 * 2 3 * 2 3 * 2 4
Toplam güç kw 45 51.6 69 84,8 49
Brüt ağırlık Ton 7.8 11 15.45 18 14.5
boyut aa * 2500 * 2350 2930 * 2930 * 2495 3190 * 2970 * 2850 3360 * 3050 * 2900 3650

* 3600 * 3150 1460

 

Referans Görüntüler:
 69KW Silikon Sıkıştırma Makinesi Çift Bağımsız Kalıp İstasyonları 3000 KN Kelepçe Gücü 0


 
 
 

İletişim bilgileri
Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)