Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

Kalite Odaklı, Optimum Verimlilik ve Karlılık Sunan Müşteri.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerPlakalı Vulkanizasyon Makinesi

Silikon Kauçuk Vulkanizasyon Makinesi Çift Plakalı Bağımsız Sistem

Sertifika
Çin Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
İstikrarlı ve güvenilir makineler, profesyonel ve derhal hizmetler.

—— Rohit Gupta

İyi kurulmuş fabrika, sıkı kalite kontrol sistemi

—— Rüstem

profesyonel silikon kauçuk enjeksiyon makinesi üreticisi

—— Eddie Adirty

Hızlı ve profesyonel servisler, müşteriyi makine ile endişelendiriyor

—— Müh. Reyad Elkashef

Makine kararlı üretim bir makinenin en üst noktasıdır, Juchuan makineleri bunu yapar.

—— Abbasi

Juchuan Machinery, Çin'de güvenilir bir makine tedarikçisi

—— Umesh Gupta

Duarable Makinesi, Kolay Bakım, Profesyonel Hizmetler

—— Halid

Hassas Enjeksiyon Makinesi, Yüksek Kaliteli Kauçuk Parçalara Yardımcı Olur, Biz Isreal'deniz

—— Amnon Hacham

Daha Sonra 23 Yıl Geçmişi ile Profesyonel Silikon Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Tedarikçisi.

—— Refaat Farouk

bağımsız Ar-Ge yeteneği, OEM herhangi bir özel ihtiyaçları için.

—— Tshepo Sentsho

güvenilir makine kalitesi, profesyonel servis ekibi.

—— Mateusz Kamionka

Büyük Ölçekli İşletme, Uzun Geçmiş, Profesyonel Hidrolik Makine Üreticisi.

—— Raheel

Makinelerini kullanıyorum, sonra kaliteli olduğunu biliyorum.

—— Mehmet Ormancı

Maszyna charakteryzuje się niezawodną jakością, długotrwałą stabilną pracą, niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością oraz prostą obsługą.

—— Mateusz Kamionka

Ben sohbet şimdi

Silikon Kauçuk Vulkanizasyon Makinesi Çift Plakalı Bağımsız Sistem

Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System
Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System Silicone Rubber Vulcanizing Machine Double Plates Independent System

Büyük resim :  Silikon Kauçuk Vulkanizasyon Makinesi Çift Plakalı Bağımsız Sistem

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong China
Marka adı: JC
Sertifika: LFGB CE SGS
Model numarası: JC-500HF

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Price Negotiated
Ambalaj bilgileri: Shrink Film Ambalaj
Teslim süresi: 45 gün
Yetenek temini: Yılda 500 setleri
Detaylı ürün tanımı
Kelepçe kuvveti: 250 ton Merdane boyutu: 650 * 600mm
Isıtma plakaları mesafe: 250-350mm Piston Strok: 250mm
Toplam kapasite: 45.6KW Makina boyutları: 3190x2780x2230mm
Vurgulamak:

hydraulic vulcanizing machine

,

rubber vulcanizing equipment

Çift Tabaklı Bağımsız Sistem 250 Ton Kuvveti Silikon Kauçuk Vulkanizasyon Makinesi

 

Vulkanize Makine Çalışma Teorisi:

 1. İlk olarak, iş süreci

Yassı vulkanizatör, vulkanize edilmiş yarı mamul ürün olmadan kalıba yüklendikten sonra, model iki sıcak plaka arasındaki boşluğa yerleştirilir (doğrudan sıcak plakaların arasına yerleştirilmiş bant ve lastik levhalar gibi model olmayan eşyalar için). Hidrolik ortam (yağ veya su) daha sonra hidrolik silindire geçer ve piston, hareketli platformu ve sıcak levhayı yukarı veya aşağı doğru iter ve hareketli levhayı kalıba veya ürüne bastırmak için iter. Yukarıdaki hareketi gerçekleştirirken, ısıtma ortamı ısıtma plakasına geçirilir, böylece model (veya ürün) vulkanizasyon işlemi için gerekli basınç ve sıcaklığı elde eder ve bir süre sonra (vulkanizasyon döngüsü), ürün vulkanize edilir ve sonra hidrolik silindirin içi hidrolik ortam çıkarılır ve piston, kendi ağırlığı (veya çift etkili silindirin hidrolik basıncı) tarafından düşürüldüğü için ürün çıkarılabilir.

 1. İkincisi, çalışma prensibi

Yassı vulkanizasyon makinesi çalışırken, sıcak plaka kauçuğu ısıtır ve kauçuk moleküllerini çaprazlar ve yapı doğrusal bir yapıdan, belirli fiziksel ve mekanik özellikleri elde edebilen bir ürün olan ağ biçimli bir yapıya geçer. fakat kauçuk bileşiği Isıtıldıktan sonra yumuşamaya başlar ve aynı zamanda kauçuk bileşiğindeki su ve uçucu maddeler buharlaşır. Bu sırada, hidrolik silindir, kauçuk bileşiğinin modeli doldurması için yeterli basınç vermek üzere kullanılır ve ürün yapısının yoğun olması için kabarcıkların oluşumu kısıtlanır. Belirleyin. Bantlı bir laminat ise, tutkal ve kumaş sıkı bir şekilde yapıştırılabilir. Ek olarak, kalıbın taşması, tutkal eksikliği ve sünger gözeneklerinin taşması olgusunu önlemek için yeterli basınç uygulanır.

Vulkanizasyon Makinesine Kısa Bir Giriş :

 • B Tipi veya BOM tipi vulkanizasyon makinesi: Kapsül, vulkanize edilmiş mahfazadan salındığında, kapsül, merkezi mekanizmanın kontrolü altında vakumlanarak ve daraltılarak çekilir. Kalıp açma yöntemi bir kaldırma tipine ve bir kaldırma tipine sahiptir.
 • AB tipi veya AUBO tipi vulkanizasyon makinesi: Kapsül, vulkanize edilmiş mahfazadan salındığında, kapsül kapsül işletme mekanizması ve kapsül tarafından çalıştırılır, üst kısım döndürülür ve kapsülün tamamı hareket ettirilir ve kapsül tarafından toplanır. Kalıp açma yöntemi bir kaldırma tipi ve bir kaldırma türüdür.
 • RIB tipi vulkanizasyon makinesi, radyal lastik üretiminin gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş yeni bir makine türüdür. A ve B tipi vulkanizatörlerin avantajlarını birleştirir. Yapı AB tipine benzer, ancak vakum gerekli değildir. Kalıp açma modu, kaldırma ve indirme tipidir.
 • Tip vulkanizatör kullanımına göre, ikiye ayrılabilir: normal lastik ayarı vulkanizasyon makinesi ve radyal lastik ayarı vulkanizasyon makinesi. Vulkanizasyon makinesinin iletim moduna göre, ikiye ayrılabilir: krank bağlantı tipi vulkanizasyon makinesi, hidrolik tip vulkanizasyon makinesi ve vida tipi vulkanizasyon makinesi. Isıtma yöntemine göre, ayrılabilir: tank tipi vulkanizasyon makinesi, ceket tipi vulkanizasyon makinesi ve sıcak plaka tipi vulkanizasyon makinesi. Genel yapıya göre, ayrılabilir: sabit vulkanizatör ve stereotip vulkanizasyon ünitesi.

Vaulcanizing Machine Kurulum Önlemleri:

 • Vulkanize edici makine bileşenleri hafif ve hafiftir. Genellikle, kılavuz kurulumdan önce taşınabilir. Güç kaynağı ve su kaynağının rahatlığı göz önüne alındığında, çalışma alanı, taşıma makinesi üzerinde inşa edilirken vulkanize edilmiş makinenin vulkanize edilmiş bandın konumuna göre kullanılmasını gerektiren bir platform oluşturmak için bir travers kullanın. Birim sayısına bağlı olarak, inşaattan önce lütfen bant takımlarını, yapıştırıcıları, termometreleri ve diğer yedek parçaları hazırlayın.
 • Vulkanizörün montajı şu şekilde yapılır: Alt çerçeve, bandın boyuna yönüne 70 ° 'lik bir açıyla platform üzerine eşit bir şekilde yerleştirilir ve çerçeveler arasındaki boşluk 5 mm'den fazla değildir. 5 set 830 vulkanizatör ve 6 set 1000 vulkanizatör vardır.
 • İlk önce, çalışma yüzeyi yukarı bakacak şekilde su levhasını alt çerçeveye ve çalışma yüzeyi olarak ısı yalıtım levhası yüzeyine yerleştirin. Alt ısıtma plakasını su basıncı plakasına yerleştirin, çalışma yüzeyine dikkat edin ve su basıncı plakası ile hizalayın. Bir tarafta vida yok.
 • Vulkanizasyon işleminde işlem görmüş yapıştırılmış bağlantılar alt ısıtma plakasına yerleştirilir. Birden fazla ünite bir arada kullanılıyorsa, bağlantılara yaklaşık 0,3 mm çelik veya bakır bir yüzey döşenmeli ve her iki tarafa da boynuz takılmalıdır. Kornalar kullanıcı tarafından sağlanır. Yaklaşık 75 mm genişliğinde düz bir demir plaka kullanılabilir. Banttan 0.5 ila 1 mm hafifçe daha incedir ve boyu vulkanizerden yaklaşık 700 mm daha uzun olabilir. İki boynuz ile bant genişliği arasındaki mesafeyi ayarlamak için sıkıştırma tertibatını kullanın. Şekil 5'e bakınız.
 • Isıtma plakasını yerleştirin, alt ısıtma plakası ile hizalayın, birden fazla ünite bir arada kullanılıyorsa, yüzü aşağıya bakacak şekilde birleştirme yerine çelik veya bakır kaplayın.
 • Isı yalıtım levhasını üst ısıtma plakasına yerleştirin, çerçeveyi ısı yalıtım levhası üzerine alt çerçeveyle aynı hizaya getirin, vidayı ve rondelayı takın, somunu vidalayın ve somunları yaklaşık 30kg-M kuvvetle eşit şekilde sıkın . Kontrol kutusunu ısıtma plakasına ikincil bir kabloyla bağlayın ve güç kaynağını tek bir kabloyla bağlayın. Su basınç plakasını ve basınç test pompasını yüksek basınç hortumu ile bağlayın.Plakalı Vulkanizasyon Makinesi Parametreleri:

model birim 200HF 300HF 400HF 500HF 1200HF
Sıkma kuvveti Ton 200 300 400 500 1200
Çalışma tablosu boyutu aa 550 * 560 700 * 800 850 * 850 * 1000 1000 * 2200 1600
Dalgıç inme aa 250 300 300 350 350
Mesafesi aa 250-350 300 ~ 400 300 ~ 400 350 ila 450 350 ~ 550
Termo levhası
Kravat çubuğunun mesafesi aa 650 * 320 785 * 380 940 * 450 1105 * 475 6 gönderi
Batan tipi ölmek Parça-Süspansiyon-2RT-3RT-4RT isteğe bağlı isteğe bağlı isteğe bağlı isteğe bağlı isteğe bağlı
Maksimum çalışma mpa 20 20 20 20 20
Basınç
Motor gücü hp 10 x 2 (7.5 kW gücünde doğru x 2) 10 x 2 (7.5 kW gücünde doğru x 2) 15 * 2 (11kw x 2) 15 (11kw) 25 (18.5 kW)
Elektrikli ısıtma kw 13.5 * 2 24 * 2 26.4 * 2 36 126
Güç
Toplam güç kw 42 63 74,8 47 144.5
Brüt ağırlık Ton 7.8 15 17 13.5 28.5
Boyut (L x W x H) aa * 2350 * 2050 2930 * 2970 * 2250 3360 * 3050 * 2350 3660 * 3600 * 2380 1460 * 5400 * 2950 2350


Makine Uygulama Görüntüleri:
İletişim bilgileri
Guangzhou Ju Chuan Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: info

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)